Opdrachtgevers

De Althaea Pers: www.althaeapers.nl
Hannah Kockx: www.hannahkockx.nl
Linopers  
Gemeente Hoorn www.hoorn.nl
Koninklijke Bibliotheek: www.kb.nl
Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier:    www.hhnk.nl
Drukkerij Van Vliet: www.vvliet.com
Drukkerij Klaassen: www.drukkerijklaassen.nl
Sprint Print: www.sprintprint.nl
Gemeente Stede Broec: www.stedebroec.nl
Westfries Archief www.westfriesarchief.nl
Ella Reitsma www.ellasnoep.nl
   

Daarnaast particulieren, studenten van diverse kunst-, fotografie en grafische opleidingen, bedrijven en organisaties.

Routeplanner

Zet uw adresgegevens in het onderstaande vakje

locatie

Boekbinderij Wilgenkamp
Binnenplaats 40
1695 JJ Blokker
(Gemeente Hoorn)

telefoon

0229-236658 / 06-21277624

email

info(at)boekbinderij-wilgenkamp.nl

 

nieuwsbrief

Wilt u zich aan- of afmelden voor de nieuwsbrief?

Klik dan hier